Jak wybrać odpowiednie rolety?


Powoli kończy się era tradycyjnych firanek, zasłon i kurtyn. W dobie nowoczesnego wystroju wnętrz popularne stają się wszelkiego rodzaju rolety. W końcu futurystyczne przestrzenie wypełnione metalowymi, szklanymi i plastikowymi meblami muszą wyglądać na lekkie i chłodne. Zupełnie nie współgrają one z ciepłymi w odbiorze materiałami i fakturami.

Wybierając żaluzje na okna warto zastanowić się na czym najbardziej nam zależy. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych rozwiązań. Możemy zakupić modne ostatnio rolety dzień-noc lub wersję tradycyjną. Dodatkowo możemy postawić na wyraziste kolory, które ożywią wnętrze pokoju. Jeżeli zależy nam na stonowanym wyglądzie, to możemy zakupić żaluzje w odcieniach szarości lub brązów. Możemy nawet dobrać stopień, w jakim przepuszczają promienie słoneczne.

Zakup rolet to poważna inwestycja. Często wymagają one montażu przez fachowca. Dlatego też najlepiej zrobić rekonesans wśród znajomych i zapytać ich, z jakich firm i rozwiązań są zadowoleni. W ten sposób może uda nam się dotrzeć do solidnych, ale w miarę tanich wykonawców.

Polecamy: plisy poznań.