Wysokiej jakości materiał


Polichlorek winylu to stałe tworzywo sztuczne wykonane z chlorku winylu. Dzięki dodaniu ftalanów jest bardziej miękki i elastyczny i może zawierać śladowe ilości bisfenolu A. PVC służy do produkcji rur, podłóg winylowych i bocznic, węży, powłok kablowych, urządzeń medycznych oraz części hydraulicznych i samochodowych. Służy do wyrobu tapicerki, artykułów gospodarstwa domowego, zasłon prysznicowych, płaszczy przeciwdeszczowych, zabawek, przyborów szkolnych, opakowań żywności i obuwia.

PVC lub polichlorek winylu jest rodzajem tworzywa sztucznego stosowanym w wielu branżach. Jest trwały, niedrogi i odporny na ciepło, wodę i chemikalia. Dodatki, takie jak smary, stabilizatory ciepła, plastyfikatory, modyfikatory udarności, wypełniacze, tłumiki dymu i stabilizatory UV zwiększają jego trwałość i sprawiają, że nadaje się do różnych zastosowań budowlanych. Kurtyny paskowe cieszą się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością.

Kurtyny z pasów PCV są stosowane w przemyśle, ponieważ odznaczają się takimi cechami, jak na przykład: wytrzymałość, twardość, ogromna trwałość, bardzo solidne wykończenie, atrakcyjna cena. Warto również wspomnieć o tym, że takie kurtyny są łatwe w montażu.

Polecamy: kurtyny spawalnicze -> sprawdź szczegóły.